MUDr.Dušan Beran

Ordinace alergologie , klinické imunologie a vnitřního lékařství.

První vyšetření:


 

Pro první objednání do ambulance je vhodné (ne však nezbytné) doporučení praktického či specializované lékaře, který vyšetření žádá. Vhodné jsou také výsledky dosavadních vyšetření, která již byla provedena. (výsledky si můžeme na místě ofotit a originály vrátit)

Na vyšetření (zvláště na první) si vždy vyhraďte dostatek času. První vyšetření může trvat i více jak 60 minut.

Objednací dobu se snažíme vždy dodržovat, avšak s ohledem na některé nepředvídané okolnosti ji berte částečně orientačně.

Bez objednání ošetřujeme navíc pouze závažné stavy jako je zhoršená dušnost, akutní alergické reakce, dále arytmie, bolesti na hrudi apod. V těchto případech o pořadí rozhoduje lékař a zdravotní sestra. Přednost mají také těhotné ženy.

Pokud se nemůžete z nějakých důvodů na vyšetření dostavit, prosíme, přeobjednejte se, abychom Váš termín mohli poskytnout někomu jinému a zbytečně se neprodlužovala objednací doba.

Pokud je to možné před první návštěvou vysaďte minimálně na týden protialergické léky . Nevysazujte žádné jiné léky jako jsou léky na vysoký krevní tlak, léky na astma, apod. V případě nejasností volejte, rádi Vám poradíme.